Magasinet BUNAD
Foto: Eva Brænd
Magasinet BUNADs
POSTKORT nr. 1 «Fusa»

Vi har nå startet produksjonen av postkort, hvor motivet er valgt fra noen av våre favorittbilder fra Magasinet BUNAD. Kortene trykkes på solid kartong i beste postkort-kvalitet; med eksklusiv matt overflate.

Limited edition
Dette er det første i en serie av postkort som vi planlegger å gi ut. Totalopplaget er kun 1 000 eksemplarer, så det er store muligheter for at dette kortet får samlerverdi.

Motivet på Magasinet BUNADs POSTKORT nr. 1 er denne vakre jenta i den like vakre bunaden fra Fusa i Hordaland. Bunaden ble grundig omtalt i Magasinet BUNAD nr. 1-2006, og ble rekonstruert på bakgrunn av grundige undersøkelser av hvordan folk gikk finkledd i Fusa på 1840-tallet.

Kortene selges i pakker med 5 - og 10 stk.
Prisen for 5 stk er kr 94,-
og prisen for 10 stk er kr 174,-
(Porto kommer i tillegg)


NB! Vær rask med bestillingen. Disse kortene kommer garantert til å få ben å gå på! Og som sagt: Kortene med dette motivet blir ikke trykket opp igjen. For neste gang velger vi ut et nytt motiv.



SLIK BESTILLER DU:
Fyll ut skjemaet nedenfor og trykk på bestillingsknappen nederst, så sender vi kortene sammen med faktura.

 
<br>Magasinet BUNADs POSTKORT nr. 1<br>(Limited edition)
Magasinet BUNADs POSTKORT nr. 1
(Limited edition)